A Ferencváros női labdarúgócsapata duplázott

FradiA bajnokság után a Magyar Kupát is a Ferencváros női labdarúgócsapata nyerte.

A zöld-fehérek 1-1-es döntetlen után büntetőkkel hódították el a trófeát az MTK ellen a debreceni fináléban.

A 42. percben Méry Rita lövését még védte Samu Anna, de a kipattanót Nagy Lilla okosan a bal alsóba gurította (1-0).

A 67. percben Jelena Cankovic remek szabadrúgása után Szőcs Réka rosszul jött ki a kapujából, így Zágor Bernadettnek közelről csak a kapuba kellett passzolnia (1-1).

A büntetőpárbajban Samu Anna a Ferencváros kapusa két tizenegyest is hárított, végül Inna Zlidnis a jobb sarokba gurította a mindent eldöntő büntetőt.