A Real Madrid K.O-val nyert Liverpoolban

karim-benzema-liverpool-real-madrid_440A labdarúgó Bajnokok Ligája szerdai mérkőzésein számos, nagy gólarányú győzelem született. Az élre a Real Madrid fölényes, 3-0 arányú liverpooli sikere kívánkozik. De imponáló az Atletico Madrid és a Borussia Dortmund teljesítménye is.

A Bajnokok Ligájában három forduló után mindössze három csapat, a Bayern München, a Borussia Dortmund és a Real Madrid százszázalékos. Ráadásul Jürgen Klopp a Bundesligában bukdácsoló csapata a BL-ben gólt sem kapott 270 perc alatt. Mivel mindhárom gárda idegenben nyert, így a két hét múlva esedékes visszavágón ez a trió már bebiztosíthatja továbbjutását.

Magabiztos győzelmet aratott a Liverpool otthonában a Real Madrid együttese a Bajnokok Ligája B-csoportjában, miután Karim Benzema duplájával és Cristiano Ronaldo góljával 3-0-ra nyert az Anfielden. A címvédő spanyol alakulat már az első félidőben lerendezte a találkozót, a kétszeres aranylabdás portugál klasszis megszerezte 70. BL-gólját, így már csak egy találatra van a lista élén álló korábbi Real-kedvenc Raúltól.

Az Atlético Madrid után a Juventus is pont nélkül távozott Pireuszból. Az Olympiakosz ugyanis hazai pályán 1-0-ra győzte le a zebramezeseket. Az Atlético Madrid hozta a papírformát a Malmö ellen a spanyol fővárosban.

Az Arsenal az utolsó percekben fordított az Anderlecht otthonában, a Monaco és a Benfica a hercegségben játszott gólnélküli döntetlent. A Ludogorec 1-0-ra győzte le a Baselt, a Leverkusen pedig 2-0-ra verte a Zenitet.