A spanyol csapat kezdte jobban a mérkőzést, a 2. percben López lövését védte Christogeorgos. Tíz perccel később Marin lépett ki üresen a tizenhatoson belül, de a kapus ismét a helyén volt. A 16. percben Vallo cselezgetett tizenhét méterre a görög kaputól, majd bal alsóba tartó csavarását bravúrral tolta ki Christogeorgos.

A 29. percben vezetést szerzetek a madridiak: a görög büntetőterületen belül Venetis találta el Park lábát, a megítélt bűntetőt Vallo először a görög kapusba, majd a kipattanót a hálóba vágta (0–1). A félidő lefújása előtt növelte előnyét a lila-fehér együttes, miután Park jobb oldali beadására mintaszerűen érkezett Nieto (0–2).

A második játékrészben folytatódott a Real-henger: a 43. percben Marin jobb oldali beadásáról Park maradt le középen. A 70. percben már három volt a különbség: Camuñas passzát Marin bombázta tizennyolc méterről a bal felsőbe (0–3). Nyolc perccel később jött a kegyelemdöfés: a csereként beállt Belmonte is beköszönt, miután Carrero beadásába ügyesen tette bele a fejét (0–4).