A Sport2-n lesz a magyar-német

Fotó: hunvolley.hu

Szerdán 17:30-tól a Sport2-n lesz látható a Magyarország – Németország női röplabda Európa-bajnoki playoffmérkőzés.

Ahogyan az Európa-bajnokság csoportkörében, úgy a torna egyenes kiesés szakaszában is élőben számol be a női röplabda-válogatott minden mérkőzéséről a Sport TV. A Belgiumban és Hollandiában zajló viadalon a  csaknem három évtized után újra kontinenstornán induló magyar együttes Azerbajdzsán ellen óriási bravúrt végrehajtva 3:1-re nyert, és ezzel bekerült a playoffba. Jan De Brandt csapata szerdán a legutóbbi két Eb-n ezüstérmes Németországgal találkozik, a győztes a negyeddöntőbe kerül. A Sport2 17:30-tól élőben közvetíti a Magyarország – Németország Eb-playoffmérkőzést.

Németország a D-csoportban Szerbia mögött, de Csehországot és Romániát megelőzve a második helyen zárt. Szerbia ellen 0:3-mal nyitott, majd jött a Románia elleni 3:1 és a Csehország elleni 3:0. Egybehangzó nyilatkozatok szerint a németek a magyarokhoz hasonlóan folyamatos javulást mutattak a tornán.

Női röplabda Eb: tíz centi és tíz kiló mínuszban vagyunk