A Vasas legyőzte a Honvédot

Fotó: Vasasfc.hu

A formálódó és az első osztályú tagság megtartásáért küzdő Honvéd ellen meggyőző, jó játékkal nyert a Vasas.

A 11 órakor kezdődőtt Vasas-Honvéd felkészülési mérkőzésen a csapatokat és a mintegy 150 nézőt derűs, szélcsendes idő, 6-7 Celsius fokos kellemes időjárás fogadta.

A 31. percben siker koronázta a kispestiek szorványos próbálkozásait, Prosser szép mozdulattal lőtt a hálóba (0-1). Azonban csak két percig örülhettek a vendégek, mert Kosznics szabálytalansága miatt, büntetőhöz jutott a Vasas, amit Remili biztosan értékesített. (1-1).

A 39. percben Ferenczi István találatával megfordította az állást a Vasas (2-1).

A 64. percben egy ügyes ellentámadás végén Czvitkovics Péter lőtt szépségdíjas gólt (3-1).