Augusztus 11.

A magyar versenyzők csütörtöki eredményei

CSELGÁNCS
női 78 kg: Joó Abigél 7.
férfi 100 kg: Cirjenics Miklós helyezetlen

EVEZÉS
férfi kormányos nélküli kettes: Simon Béla, Juhász Adrián 9.

SPORTLÖVÉSZET
női kisöbű sportpuska 3×20 lövéses összetett: Miskolczi Julianna 22.

TOLLASLABDA
női egyes, csoportmérkőzés: Pusarla V. Sindhu (indiai, 9.)-Sárosi Laura 2-0

ÚSZÁS
női 200 m hát: Hosszú Katinka legjobb idővel döntőbe jutott, György Réka 22.
női 800 m gyors: Kapás Boglárka 2. idővel döntőbe jutott, Risztov Éva 14.
férfi 100 m pillangó: Cseh László 4. idővel döntőbe jutott, Pulai Bence 26.
férfi 50 m gyors: Takács Krisztián 17.

VITORLÁZÁS
Finndingi: Berecz Zsombor 6 futam után 3.
női szörf: Cholnoky Sára 9 futam után 22.
férfi szörf: Gádorfalvi Áron 9 futam után 28.

VÍZILABDA
női csoportmérkőzés, 2. forduló: Spanyolország-Magyarország 11-10

A riói olimpia csütörtöki versenynapjának aranyérmesei

EVEZÉS 
férfi négypár: Németország (Philipp Wende, Lauritz Schoof, Karl Schulze, Hans Gruhne)
női négypár: Németország (Ann-Katrin Thiele, Carina Bär, Julia Lier, Lisa Schmidla)
férfi kormányos nélküli kettes: Eric Murray, Hamish Bond (Új-Zéland)
női kétpár: Magdalena Fularczyk, Natalia Madaj (Lengyelország)
férfi kétpár: Martin Sinkovic, Valent Sinkovic (Horvátország)
férfi könnyűsúlyú négyes: Svájc (Lucas Tramer, Simon Schuerch, Simon Niepmann, Mario Gyr)

ÍJÁSZAT
női egyéni: Csang Hje Csin (Koreai Köztársaság)

SPORTLÖVÉSZET
női kisöbű sportpuska 3×20 lövéses összetett: Barbara Engleder (Németország)

VÍVÁS
női párbajtőr csapat: Románia (Simona Gherman, Simona Pop, Ana Maria Popescu, Loredana Dinu)

ASZTALITENISZ
férfi egyes: Ma Lung (Kína)

CSELGÁNCS
női 78 kg: Kayla Harrison (Egyesült Államok)
férfi 100 kg: Lukas Krpalek (Csehország)

KAJAK-KENU, SZLALOM
férfi C-2: Ladislav Skantar, Peter Skantar (Szlovákia)
női K-1: Maialen Chourraut (Spanyolország)

RÖGBI
férfiak: Fidzsi-szigetek (Apisai Domolailai, Jasa Veremalua, Josua Tuisova, Kitione Taliga, Leone Nakarawa, Osea Kolinisau, Samisoni Viriviri, Savenaca Rawaca, Semi Kunatani, Seremaia Tuwai, Vatemo Ravouvou, Viliame Mata, Masivesi Dakuwaqa)

ÚSZÁS
férfi 200 m hát: Ryan Murphy (Egyesült Államok)
férfi 200 m vegyes: Michael Phelps (Egyesült Államok)
női 200 m mell: Kaneto Rie (Japán)
női 100 m gyors: Simone Manuel (Egyesült Államok) és Penelope Oleksiak (Kanada)

PÁLYAKERÉKPÁR
férfi csapatsprint: Nagy-Britannia (Philip Hindes, Jason Kenny, Callum Skinner)

TORNA
női egyéni összetett: Simone Biles (Egyesült Államok)

 

Comments are closed.