Augusztus 18.

A magyar versenyzők csütörtöki eredményei

ATLÉTIKA
női magasugrás: Szabó Barbara 32.

BIRKÓZÁS
női 63 kg: Sastin Marianna 17.
női 75 kg: Németh Zsanett 10.

KAJAK-KENU
női K-1 500 m: Kozák Danuta olimpiai bajnok
férfi K-2 200 m: Molnár Péter, Tótka Sándor 4.
férfi K-2 1000 m: Hufnágel Tibor, Ceiner Benjámin 7.
férfi C-1 200 m: Hajdu Jonatán 10.

ÖTTUSA
nő rangsoroló vívás: Kovács Sarolta 15., Földházi Zsófia 33. a vívás után
férfi rangsoroló vívás: Demeter Bence 16., Marosi Ádám 24. a vívás után

TRIATLON
férfi verseny: ifj. Faldum Gábor 20., Tóth Tamás 33.

VÍZILABDA
férfiak, az 5-8. helyért: Magyarország-Brazília 13-4

 A riói olimpia csütörtöki versenynapjának aranyérmesei

KAJAK-KENU
női K-1 500 m: KOZÁK DANUTA (MAGYARORSZÁG)
férfi K-2 1000 m: Max Rendschmidt, Marcus Gross (Németország)
férfi C-1 200 m: Jurij Cseban (Ukrajna)
férfi K-2 200 m: Saul Craviotto, Cristian Toro (Spanyolország)

TOLLASLABDA
női páros: Miszaki Macutomo, Ajaka Takahasi (Japán)

TEKVONDÓ
női 57 kg: Jade Jones (Nagy-Britannia)

férfi 68 kg: Ahmad Abugaus (Jordánia)

ATLÉTIKA
férfi 400 m gát: Kerron Clement (Egyesült Államok)
tízpróba: Ashton Eaton (Egyesült Államok)
férfi súlylökés: Ryan Crouser (Egyesült Államok)
férfi 200 m: Usain Bolt (Jamaica)
női gerelyhajítás: Sara Kolak (Horvátország)
női 400 m gát: Dalilah Muhammad (Egyesült Államok)

BIRKÓZÁS
női 53 kg: Helen Louise Maroulise (Egyesült Államok)
női 63 kg: Kavaj Riszako (Japán)
női 75 kg: Erica Elizabeth Wiebe (Kanada)

MŰUGRÁS
női toronyugrás: Zsen Csien (Kína)

TRIATLON
férfi verseny: Alistair Brownlee (Nagy-Britannia)

GYEPLABDA
férfiak: Argentína (Juan Manuel Vivaldi, Gonzalo Peillat, Juan Ignacio Gilardi, Facundo Callioni, Lucas Rey, Matías Paredes, Joaquín Menini, Lucas Vila, Ignacio Ortiz, Juan Martín López, Juan Manuel Saladino, Matías Rey, Manuel Brunet, Agustín Mazzilli, Lucas Rossi, Pedro Ibarra)

VITORLÁZÁS
férfi 49-es: Peter Burling, Blair Tuke (Új-Zéland)
női 49-es: Martine Grael, Kahena Kunze (Brazília)
férfi 470-es: Sime Fantela, Igor Marenic (Horvátország)
női 470-es: Hannah Mills, Saskia Clark (Nagy-Britannia)

ÖKÖLVÍVÁS
férfi 81 kg: Julio Cesar La Cruz (Kuba)

STRANDRÖPLABDA
férfiak: Alison Cerutti, Bruno Oscar Schmidt (Brazília)

Comments are closed.