Az újvárosi arénában is nyerni tudott a Brassó!

hoki_BrassóA címvédő Dab. Docler hazai környezetben 3-2-re kikapott a Brassó csapatától a jégkorong MOL Liga csütörtöki mérkőzésén.

Rég fordult elő ilyen a listavezetővel: a dunaújvárosiak tíz meccse veretlenek voltak házigazdaként, legutóbb tavaly novemberben az Érsekújvár tudott hosszabbítás után győzni náluk.

Az első harmadot követően 0-1-es játékállásnál vonulhattak szusszanni egyet a csapatok, a második játékrészben azonban fordult a kocka, 40 percnyi játék után már a házigazda vezetett.

A Brassó az utolsó harmadban szinte mindent egy lapra feltéve támadott, s nem csak egyenlíteni, de fordítani is tudott még a rendes játékidőben, amire a Dab. Doclernek már nem volt válasza.

Eredmény – MOL Liga: Dab.Docler-Corona Brasov (román) 2-3 (0-1, 2-0, 0-2). Gólszerzők: Pavuk (28.), Lindgren (35.), illetve Molnár Zs. (15.), Gliga (46.), Wehrs (53.)