Fair Play: Őszi Szilvia fotója nyert

Oszi_Szilvia_A_Fair_Play_igazi_erejeA MOB Fair Play Bizottsága által meghirdetett fotópályázatra idén több, mint száz pályamű érkezett be. A zsűri hosszas mérlegelés után végül Őszi Szilvia „A Fair Play igazi ereje” című fotóját szavazta meg győztesnek.

A nyertes pályamű a 2014-es budapesti Judo Grand Prix-n készült, és Tóth Krisztián ellenfelének, a világbajnok holland Guillaume Elmont-nak tett gesztusa látható rajta. A mozdulat és a helyzet tökéletesen mutatja be a fair play szellemiségét.

A zsűri az összes beérkezett fotóból kiválasztotta az általa legjobbnak ítélt 11-et, melyeket közönségszavazásra bocsátott. A meghirdetett szavazás minden korábbi elképzelést felülmúlt, hiszen közel 30 000 ember nézte meg a képeket egy hét alatt.

A közönség és a zsűri véleménye teljesen egybeesett, a közönségszavazást is Őszi Szilvia fotója nyerte meg.

A MOB, dr. Kamuti Jenő vezette Fair Play Bizottsága ezúton is köszönetét fejezi ki minden pályázónak, résztvevőnek, szavazónak és érdeklődőnek. Számukra megtiszteltetés, hogy ilyen sokan foglalkoztak a fotópályázattal és ismerték meg a fair play-t a kifejező képeken át.

Az előzsűrizett fotók megtekinthetők a facebookon.