Háromgólos hátrányból egyenlített a Ferencváros

FTC_hokiAlig több mint két perccel a vége előtt még kétgólos hátrányban volt a Ferencváros, végül az utolsó másodpercben egyenlített a vendég Csíkszereda ellen, majd a hosszabbításban a győztes gólt is megszerezte a jégkorong Mol Liga hétfői játéknapján.

A romániai együttes január óta először szerzett pontot Magyarországon. A szabályok szerint a „sima” siker három pontot ér, a hosszabbításban elért győzelemért két, az ily módon elszenvedett vereségért pedig egy pont jár.

MOL Liga:

Ferencváros-HSC Csíkszereda (román) 4-3 (0-2, 1-1, 2-0, 1-0) – hosszabbítás után
 Kiss Gábor (28., 60., 62.), Dominik Kramar (58.), ill. Molnár Zsombor (2.), Marek Curilla (6.), Bíró Tamás Áron (27.)

UTE-Corona Brasov (román) 3-4 (1-3, 2-1, 0-0)
 Teemu Elomo (15.), Jozef Mihalik (25.), Virág Tamás (40.), ill. Jaroslav Obsut (2., 13.), Molnár Zsolt (3.)

1. Dab.Docler                   9  7   1   1   –  37-21  24 pont
2. Miskolci Jegesmedvék         9  5   2   2   –  38-17  21
3. Nové Zámky                   9  4   3   1   1  37-24  19
4. Corona Brasov               10  3   1   4   2  29-36  15
5. Debrecen                     9  4   –   1   4  38-28  13
6. UTE                         10  3   –   1   6  29-48  10
7. FTC                         10  1   2   –   7  28-41   7