Huszti vezérletével nyert a Videoton

Huszti Szabolcs góllal és gólpasszal járult hozzá a Videoton Újpest elleni háromgólos győzelméhez szombaton, a felcsúti Pancho Arénában, a labdarúgó OTP Bank Liga 25. fordulójának zárómérkőzésén.

A 20. percben az egyik sarokrúgást követően Stefan Scsepovics emelkedett a legmagasabbra és Pajovics kapujába bólintott (1-0).

A 34. percben Balázs Benjámin robbant be egy beadásra és 11 méterről a földre fejelte a labdát, amely erősen, veszélyesen pattant a kapu fölé.

Az 54. percben Nikolov sarkára lépett Mohl a tizenhatos előterében. A szabadrúgáshoz Lazovics és Huszti Szabolcs is odaállt, de végül utóbbi végezte el és nagyon magabiztosan, szépen tekert a kapu bal oldalába (2-0). Huszti 4725 nap elteltével volt ismét eredményes az NB I-ben.

A 83. percben újabb gólt ért el a Vidi: Loic Nego a szó szoros értelmében végigsprintelt az újpesti térfélen, messze lehagyta védőit, majd elpasszolta Pajovics mellett (3-0).