Karakas Hedvig a legszexibbek között!

karakas2014samsun6A L’Équipe Sports&Style magazin Karakas Hedviget, a Honvéd-Kipex cselgáncsozóját is beválasztotta a tíz legszexibb küzdősportolónő közé.

Az 57 kg-ban olimpiai ötödik helyezett, vb- és kétszeres Eb-bronzérmes versenyző gyakran „kacérkodik” a dobogó legfelső fokával – mutatja be Karakas Hedviget a francia oldal, amint az a Judoinfo.hu oldalon olvasható.

A Honvéd 24 éves versenyzője október elején az asztanai Grand Prix versenysorozatán nem csak kacérkodott a dobogó tetejével, meg is hódította, négy remek győzelemmel vette be. Karakas Hedvig az év elején megnyerte a szófiai világkupát is, ezután harmadik lett a samsuni, a havannai és a budapesti Grand Prix-n is, Ulánbátorban az ötödik helyen végzett, majd a zágrábi GP-n ezüstérem került a nyakába. Eredményeivel a világranglistán a 14. helyet foglalja el, s ha most zárulna az olimpiai kvalifikációs sorozat, biztos résztvevője lenne a Rio de Janeiró-i ötkarikás játékoknak.

A L’Équipe Sports&Style magazin listáján egyébként nem Karakas Hedvig az egyetlen cselgáncsozó, aki attraktív megjelenésével felhívta magára a szerkesztők figyelmét. További öt nevet is találunk sportágból, így Hédi mellett helyet kapott a kiemeltek között az Eb-győztes francia Pénélope Bonna és négy olimpiai bronzérmes, az immáron MMA-bajnok, amerikai Ronda Rousey, az olasz Rosalba Forciniti, illetve két francia hölgy, Automne Pavia és Priscilla Gneto.