Lázár Bence végezte el a kezdőrúgást Újpesten

Lázár Bence végezte el a kezdőrúgást az Újpest–Zalaegerszeg Magyar Kupa-nyolcaddöntő visszavágóján.

Megnyugtató, ötgólos előnnyel várhatta a Zalaegerszeg elleni szerdai MK-nyolcaddöntő-visszavágót az Újpest. A mérkőzés előtt egyperces gyászszünetet tartottak a néhány napja elhunyt Fülöp Márton, valamint Várhidi Pál – és természetesen a párizsi terrortámodások áldozatai – előtt tisztelegve.

Az összecsapást Nebojsa Vignjevics csapata az első perctől uralta. A 14. percben Sallói Dániel előtt adódott nagy lehetőség, ám a fiatal támadó a kapusba bombázott. Három perccel később Kylian Hazard szerezhetett volna gólt, de távoli lövése a kapufán csattant.

A második félidő kezdőrúgását Lázár Bence, az Újpest korábbi labdarúgója végezte el, ekkor az egész stadion felállva tapsolt.

AZ ” ÖRÖK SZERELEM” ÚJPEST !!!!!

Szerző: Veled vagyunk Bence2015. november 18.

A 65. percben ismét Hazard tört be, a tizenhatoson belül buktatták, a megítélt büntetőt pedig Balogh értékesítette (1–0).

Hiába uralta a meccset a élvonalbeli Újpest, és dolgozott ki rengeteg gólhelyzetet, a sok kihagyott lehetőség megbosszulta magát: a 79. percben a zalaegerszegi Szakály Attila kiegyenlített, néhány pillanat múlva pedig kis híján fordítottak is a vendégek, egy óriási védelmi hiba után Városi veszélyeztetett, de nem találta el a kaput.