Magyar Kupa: a Vasas már a legjobb nyolc között

Vasas_DorogA Vasas jutott elsőként a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjébe: az angyalföldiek az idegenbeli 2-1-es sikert követően a keddi visszavágón 4-0-ra győztek a másodosztályú Dorog ellen a legjobb 16 között.

A 10. percben Saglik cselezett a 16-os vonalánál, majd az érkező Berecz Zsomborhoz passzolt, aki 14 méterről kapásból a kapu bal alsó sarkába tekert (1-0).

A  percben a baloldalról beérkező szögletet Ristevski fejelte fel, a földre hulló labdát Kleisz Márk 15 méterről, kapásból lőtte be Zima Ádám kapujába (2-0).

A második félidő elején Berecz balról beívelt szögletét Mahir Saglik gyönyörűen fejelte a kapu bal felső sarkába (3-0). Bő tíz perccel később a csereként beállt Király Botond buktatása után Saglik értékesítette a hazaiak javára megítélt büntetőt. (4-0)