Timi és Kiki megnyerte második mérkőzését

Kiki_BabosBabos Tímea a francia Kristina Mladenoviccsal az oldalán megnyerte második mérkőzését szerdán a Szingapúrban zajló tenisz WTA-világbajnokságon.

A Vörös csoportba sorsolt duó a két szettben, 1 óra 20 perc alatt győzte le a Raquel Kops-Jones, Abigail Spears amerikai kettőst. Mladenovicon nem látszott az első meccsen elszenvedett combsérülése, mindketten kiválóan adogattak, így két vereség után, harmadjára sikerült felülmúlniuk az amerikai riválist.

„Örülök, hogy megvan az első győzelmünk a vb-n! Nem volt könnyű odaállni a pályára az első meccs után (…) De most nagyon jól játszottam, tudtam húzni Kikit” – nyilatkozta honlapján a 22 éves magyar teniszező.

Az 1/1-es győzelmi mérleggel álló Babosék az utoljára a Martina Hingis, Sania Mirza svájci, indiai duóval csapnak össze a csoportkörben, ahonnan az első kettő jut majd tovább.

WTA-világbajnokság

Vörös csoport, 2. forduló:

Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 4.)-Raquel Kops-Jones, Abigail Spears (amerikai, 6.) 7:6(5), 6:2
Martina Hingis, Sania Mirza (svájci, indiai, 1.)-Andrea Hlavackova, Lucie Hradecka (cseh, 7.) 14.00