Nem érdemelt vereséget a Fehérvár AV19 az EBEL Ligában!

hoki_Fehérvár_Rajna Miklós, 440, feol.hu

A kapus Rajna Miklós mindent megtett. Fotó: feol.hu

Sorozatban ötödik vereségét szenvedte el a Fehérvár AV19 az EBEL alapszakaszának 8. fordulójában a Black Wings Linz ellen vasárnap este az Ifjabb Ocskay Gábor Jégcsarnokban.

A Volán végig nagy akarással játszott, az osztrákok nem tudták feltörni a hazai védelmet. A mérkőzés utolsó hét percében öt kiállítással sújtották a játékvezetők a székesfehérváriakat, amit a linziek az utolsó percben kettős emberelőnyben kétszer is kihasználtak. Nem érdemelt vereséget a Volán.

Fehérvár AV19 – Black Wings Linz 1-2 (0-0, 1-0, 0-2)

Gólszerzők: 1-0 Martinelli (23:16 – emberelőnyben), 1-1 Kozek (59:24 – kettős emberelőnyben), 1-2 (Piche (59:47 – kettős emberelőnyben).

A Volán legközelebb kétszer idegenben lép jégre: október 9-én, pénteken 19:15 órakor Innsbruckban, 11-én, vasárnap 17:30 órakor pedig Ljubljanában. A következő hazai mérkőzés 13-án, kedden 19:15 órakor lesz.

(HokiHírek, fotó: feol.hu)