A Galati Miskolcon is nagy verést kapott

hoki_MOL Liga logo

Továbbra sincs jó formában a Dunarea Galati a jégkorong Mol Ligában, a galaciak ezúttal Miskolcon kaptak nagy verést.

A Galati a Ferencváros elleni 0–9 után szombaton a MAC Budapesttől 15(!) gólt kaptak (2–15), és a címvédő ellen sem volt sokáig kérdés a meccs végereeménye..

A DVTK már 23 másodperc után vezetett, Magosi Bálint a 7. perc elejére már kettőnél járt, pillanatokkal később Vojtkó Mátyás is eredményes volt, az első szünetig pedig már hatszor volt eredményes a házigazda (6–1).

A második harmad hajrájában még két diósgyőri gól született, majd az 52. percben megint beindult a házigazda, a Magosihoz hasonlóan triplázó Hajós Roland vezérletével egy gyors 4–0-s szériával egy tucatig jutott (12–1).