Bondár Anna és Tóth Amarissa is kiesett a Római Teniszakadémián

Bondár Anna két játszmában kikapott a hatodik helyen kiemelt orosz Elina Avaneszjantól a Budapesten zajló, 250 ezer dollár összdíjazású salakpályás női tenisztorna csütörtöki nyolcaddöntőjében.

Bondár
Bondár Anna

A viadal honlapja alapján a 6:3, 6:0-val zárult találkozó 1 óra 17 percig tartott a Római Teniszakadémián.

Tóth Amarissa két játszmában vereséget szenvedett az ukrán Katerina Baindltól, a mérkőzés 1 óra 18 percig tartott a Római Teniszakadémián.

Egyaránt két sima játszmában nyert Marija Timofejeva és Nadia Podoroska is, a 9. helyen kiemelt argentin lány ellenfele az örmény származású Jelina Avaneszjan (orosz, 6.) lesz.

Ők ketten játsszák majd a negyeddöntő legizgalmasabbnak ígérkező mérkőzését, a chiassói negyeddöntőben Podoroska 7:6(2), 7:5 arányban nyert Avaneszjan ellen.