Djokovics a szombathelyiek új kosaras szerzeményével edzett Zentán

Krivacsevics Márkó és a a 21-szeres Grand Slam-győztes Novak Djokovics üdvözletüket küldik Zentáról!

A bajnoki címvédő Falco kosárlabdacsapatának friss igazolása, Krivacsevics Márkó a szerbiai vajdaságban, a jelentős magyar többségű Zenta városában készül egyénre szabott program alapján az új évadra, és nem kisebb klasszissal tréningezhetett együtt, mint a 21-szeres Grand Slam-győztes teniszcsillag, Novak Djokovics, aki a legnagyobb barátsággal állt össze a magyar kosarassal egy képre – mindent a Nemzeti Sport Facebook-oldala közölte. A 25 éves, 206 centi magas Krivacsevics Márkó a Vasasnál nevelkedett, majd négy évet töltött Amerikában, ahol három különböző egyetem csapatában – Miami Dade College, Duquesne Dukes, Indiana University of Pennsylvania – is megfordult. Hazatérte után a Falco játékosa lett, majd Pécsre igazolt. Az előző szezonban a bajnokságban ezüstérmes Körmendet erősítette, 32 mérkőzésen lépett pályára, 8,2 percet, 3,1 pontot, 2,3 lepattanót átlagolt. Július végén igazolt újra a Falcóhoz. Édesapja, Dragoljub Krivacevic nemcsak vendégjátékosként fordult meg Körmenden, hanem később az idei bajnokságban a döntőbe jutott körmendiek vezetőedzőjeként is dolgozott.

Fotó: Nemzeti Sport