Dzsudzsák gólpasszal tért vissza

Debrecen hazai közönség előtt 3-1-re legyőzte a Pécset a labdarúgó NB II tizedik fordulójának hétfői zárómérkőzésén.

A 9. percben Bárány jó labdát adott a bal szélre Ferenczinek, aki jól adott középre, Sós Bence pedig 9 méterről a kapu bal oldalába fejelte a játékszert (1-0).

Az 52. percben Kinyik a gólvonalról mentett, a Pécs pedig kezdett felbátorodni, sőt, a 61. percben egy szöglet után úgymond lerántásért ajándék büntetőhöz is jutott. A 11-esből Adamcsek Máté a jobb alsóba lőtt, így egyenlített (1-1).

A 67. percben egy bal oldali beadás után a debreceni gólzsák, Bárány Donát közelről bólintott a pécsi kapuba (2-1).

Dzsudzsák Balázs a 73. percben csereként állt be a hazaiaknál, és nyolc percre rá szabadrúgásból adott gólpasszt adott Kinyik Ákosnak, aki a pécsiek kapujába bólintott (3-1).

A DVSC a hetedik győzelmét aratta, a Pécs harmadszor kapott ki.