Győrben is nyerni tudott a Tatabánya ellen a Löwen

A férfi kézilabda Európa-liga csoportkörének 2. fordulójából elhalasztott mérkőzésén a Grundfos Tatabánya Győrben 32–26-ra kikapott a német Rhein Neckar Löwentől.

Zdolik Bence (kékben) a Tatabánya legeredményesebb játékosa volt (fotó: Hagymási Bence, 24 óra)

A magyar együttes csak a 3. fordulóban mutatkozhatott be, két góllal kikapott a szlovén RK Trimo Trebnjétől, a német viszont mindkét eddigi meccsét megnyerte.

A szünetre magabiztos előnnyel mehettek a vendégek (15–21). A második félidő meglepő löweni aszállyal indult, ezt kihasználva pedig a tatabányaiak felkapaszkodtak ellenfelükre (23–24), de a hajrára ismét leszakította ellenfelét a Löwen (24–29), és végül 32–26-ra megnyerte az összecsapást.