Szombaton félbeszakadt Babosék mérkőzése

Eső miatt félbeszakadt Babos Tímea és Kirsten Flipkens szombati páros mérkőzése a wimbledoni teniszbajnokságon.

A magyar-belga duó a Lauren Davis, Rosalie van der Hoek amerikai, holland kettőssel csapott össze a nyolcaddöntőért, és az első szettet elvesztette. A másodikban 1:1 volt az állás, amikor eleredt az eső, emiatt felfüggesztették, majd elnapolták a meccset.

Bondár Anna oldalán Greet Minnennel bejutott a nyolcaddöntőbe

A magyar-belga duó szombaton az amerikai Desirae Krawczyk és holland Demi Schuurs ötödikként rangsorolt kettősével csapott össze, és 3:1-es vezetésénél bő negyedórás esőszünet szakította meg a játékot. Bondárék egy brékkel hozták a nyitószettet, az ellenfél szintén 6:4-gyel egyenlített, aztán az utolsó játszmában is egyetlen brék döntött, méghozzá a magyar-belga páros javára.

Wimbledon

Női páros, 2. forduló (a 16 közé jutásért):

Lauren Davis, Rosalie van der Hoek (amerikai, holland)-Babos Tímea, Kirsten Flipkens (magyar, belga) 6:2, 1:1-nél eső miatt félbeszakadt
Bondár Anna, Greet Minnen (magyar, belga)-Desirae Krawczyk, Demi Schuurs (amerikai, holland, 5.) 6:4, 4:6, 6:4