Tíz egész kilenc magazin: Bajnokok Ligája egy szállodában

A férfiaknál Péni István (UTE) győzött a 10 méter légpuskaszámban a sportlövő országos bajnokságon a Fehér úti Nemzeti Lőtéren.

Péni István a döntőben végigvezetve nyert 252.5 körrel. A második helyen Pekler Zalán (Erődök Városa SE) végzett 251.2 körrel, harmadik a közelmúltban csapatban ifi Európa-bajnoki címet szerző Kálmán Bálint (ZTE) lett 229.4 körrel.

„Próbáltam a legnagyobb koncentráltságot kihozni magamból” – mondta Péni István a 10m légpuska ob-győzelme után

A nőknél a 10 méter légpuskaszámban a juniorkorú Bajos Gitta (Erődök Városa SE) lett az aranyérmes 252.2 körrel, a második helyen a szintén juniorkorú 🥈 Mészáros Eszter (MATE-Gödöllői EAC) végzett 250.8 körrel, míg harmadik lett Tarr Vivien (UTE) 229.3 körrel.

Miért fontos a válltámasz pozíciója? – Bajos Gitta az országos bajnokság megnyerése után kérdeztük

Október 26-án csütörtökön 12:15-kor 96. alkalommal jelentkezik a #tizegeszkilencmagazin az M4 Sporton

Aki nem tud tévé elé ülni, ne aggódjon, az M4 Sport online is nézhető a https://m4sport.hu/elo/mtv4live/ oldalon, de az adást követően a műsort részenként közzétesszük a közösségimédia csatornáinkon is.

A tartalomból: Pál-Plichta Györgyi félős kisgyerekből lett határozott sportvezető, aki a válogatottban és a klubjában is fontos szerepet tölt be.

November elején Budapesten rendezik meg az első ízben kiírt Bajnokok Ligája-versenyt, de nem a Fehér úti nemzeti lőtéren, hanem egy szállodában.