Újabb hosszabbításos Fehérvár-siker

A Hydro Fehérvár AV19 7-6-ra verte az Innsbruckot az osztrák jégkorongliga (EBEL) alapszakaszának vasárnapi játéknapján.

Fotó: Soós Attila

A magyar csapat szombaton hosszabbításos mérkőzésen gyűrte le a Dornbirn Bulldogs együttesét, és vasárnap sem úszta meg a ráadást, pedig a harmadik harmad elején már 5-2-re vezetett. Csakhogy azután 11 perc alatt négy gólt kapott, így még az egyenlítésért is küzdenie kellett, ami szűk négy perccel a vége előtt jött össze. A végeredményt a duplázó Andrew Yogan állította be.

EBEL:

Hydro Fehérvár AV19-HC TWK Innsbruck (osztrák) 7-6 (2-1, 2-1, 2-4, 1-0) – hosszabbítás után
Gól: Anze Kuralt (8., emberelőnyben), Scott Timmins (16.), Jonathan Harty (24.), Szabó Krisztián (28.), Andrew Yogan (42., 63.), Szita Donát (57.), ill. Sedivy (7., emberhátrányban, 44.), Broda (31., emberelőnyben), Thörnberg (45.), Herbert (54.), Lammers (55.)